Rozhovor Dagmary Rakovické Čanigové s Adélou Sedlákovou

Priznám sa, že Adelu Sedlákovú poznám necelý rok.
Máloktorý človek dokáže tak otvorene pomenovať veci pravým menom, stáť si za svojim názorom a ísť do hĺbky problému tak, ako ona.
Prečo vlastne o tom píšem?
Odvtedy, čo som založila projekt Jedlá a recepty pre alergikov, spoznala som mnoho ľudí.
Avšak, keď mi prvýkrát v septembri zavolala Adel, poviem otvorene, že som už po telefóne mala pocit, že sme na rovnakej vlne.
 
Kto vlastne je Adela Sedlákova?

Je to v prvom rade matka troch intolerantných detí, ktorá založila spoločnosť SEPEA, ktorá sa už niekoľko rokov zaoberá testovaním potravinových intolerancii. Článok o jej životnej ceste si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz>>>

 

Ja sama som v roku 2016 bola jednou z mnohých vytestovaných a vďaka testu SEPEA ELISA SCREEN 200+ mi zistili 32 potravinových intolerancii.
 
Možno ste sa práve chytili za čelo a hovoríte si: ,,vďaka“ testu Ti zistili 32 potravinových intolerancii? A za to si vďačna?
 
Kto nemal ekzémy, depresie, úzkosti, bolestivú menštruáciu, bolesti brucha, nízke sebavedomie vďaka kožným výsevom, neabsolvoval kolonoskopické vyšetrenia, ten si naozaj povie iba… hmmm, tak toto nie je nič pre mňa.
 
Zdravotné problémy nás častokrát dovedú k tomu, aby sme niečo v živote zmenili. Pretože, keď nejde o zdravie, nejde častokrát o nič.
 
Dobré veci sa majú šíriť ďalej a mne sa vďaka eliminačnej diéte na základe testu potravinových intolerancii zmenil život.
 

Zdravotné poisťovne, bohužiaľ, komplexný test potravinovej intolerancie SEPEA ELISA SCREEN 200+ odmietajú preplácať, preto je jeho cena vyššia. Za ňou sa však skrýva spoľahlivý výsledok a výrazný ústup zdravotných problémov.

Práve preto pokiaľ už dlhšie uvažujete nad testom potravinových intolerancii, do 5.7.2019 si môžete objednať SEPEA ELISA SCREEN 200+ o 20 EUR lacnejšie.
V prípade, že kúpite testy dva, ušetríte tak 40 EUR.
Pri objednávke v košíku vložte do časti zľavový kupón dagmarcanigova2019
a po prepočítaní vám bude odpočítaná suma 20 EUR za každý kus testu.

Bližšie informácie o teste potravinových intolerancii a o tom ako prebieha testovanie nájdete v tomto odkaze>>>
Majte krásny deň!
Dagmar Rakovická Čanigová
Adela Sedláková
Potravinová intolerancia – dnes často skloňovaný pojem. Trápi viac ako polovicu obyvateľov. Ja sa tejto problematike na základe vlastnej skúsenosti venujem profesionálne už desať rokov. Můj příběh si přečtěte zde >>

Připravila jsem pro vás:

Potkáme se na facebooku:

Komentáře
  • E-book zdarma Potravinové intolerannce

    Stáhněte si e-book zdarma a zjistěte, co dělat po testech na potravinovou intoleranci.

  • Nejnovější články
  • Stretneme sa na Facebooku:
  • Kategorie